ClickCease

Pursaklar Profilo Servisi

pursaklar profilo servisi

Pursaklar Profilo Servisi

Pursaklar Profilo  beyaz eşya servisi olarak bizler her zaman siz değerli müşteirlerimizin istek ve taleplerini  en iyi şekilde karşılamayı misyon edinmiş bulunuyoruz.Kurumsal firmamız 34 yıldır  beyaz eşya sektöründe lider marka olmayı başarmış olan Profilo marka cihazların bakım, onarım, montaj ve d montaj gibi servis işlemlerini yapmaktadır.

pursaklar profilo servisi

Pursaklar Profilo servisi tüm Pursaklar ve çevresine haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Siz değerli Profilo kullanıcıları da Profilo marka garantisi  dolmuş olan her türlü buzdolabı, ocak , ankastre ürünler, fırın , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi cihazların bakım ve onarımı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Pursaklar Profilo servisi randevu sistemi ile çalışmakta olduğundan servis talepleriniz için vermiş olduğumuz iletişim numaralarından çağrı merkezimize ulaşarak servis için randevu alabilirsiniz. Randevu talebiniz doğrultusun da en kısa süre içerisin de tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan konusunda uzman deneyimli teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilir. Pursaklar Profilo servisi cihaz bakım ve onarımını yerinde yaparak sizlerin mağdur durumda kalmasına fırsat vermez . Bakım ve onarım esnasında tamamen orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Orjinal yedek parçalar teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlar da mevcuttur.

Pursaklar Profilo servisi teknisyenleri öncelikle cihazı inceler sorun ve çözümü hakkında sizleri bilgilendirdikten sonra sizlerin onayı dahilin de onarıma başlar. Kurumsal firmamız  yıllardır kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmakta ve bu hizmetin karşılığı olan ödemeyi sizlere banka kartları, EFT ve kapıda nakit ödeme gibi seçenekler sunar . Ayrıca verilmiş olan tüm servis hizmetleri + 1 yıl işçiik ve parça garantisine alınarak , siz değerli müşterilerimizin mağdur durumda kalması önlenir. Tamamen müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan Pursaklar Profilo servisi siz değerli müşterilerimize bir telefon uzaklığındadır. Sizlerde Profilo marka cihazlarınızı deneyimli eller tarafından onarımının yapılması için bizlere ulaşabilirsiniz.

PURSAKLAR PROFİLO SERVİSİ

[address_schema address=”wp_as_4401″]

İl İlçe Semt
Ankara Pursaklar Merkez
Ankara Pursaklar Sarayköy

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.