ClickCease

Sincan Profilo Servisi

Sincan Profilo Servisi

Sincan Profilo servisi olarak siz değerli müşterilerimize 34 yıllık tecrübemiz ile Profilo marka  garanti süresi dolmuş olan ürünlerinizin servis hizmetini sunmaktayız. Kurumsal firmamız Sincan ve çevresine haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz servis hizmeti sunmaktadır.

sincan profilo servisi

Uzman teknisyenleri ve çağrı merkezinde sizlere hizmet sunmakta olan güler yüzlü çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti verme çabası içerisin de olan Sincan Profilo servisi sizlerin takdiri desteğive memnuniyeti ile sektörün önde gelen aranılan  firması olmayı başarmıştır.

Sincan Profilo servisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Çağrı merkezlerimizi arayarak servis için randevu talep edebilirsiniz. Sizlerin randevu talebi ile en kısa süre içerisin de tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan deneyimli teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilecektir.

Her ev de bulunan ve vazgeçilmezlerimiz haline gelen buzdolabı , ocak , ankastre ürünler  çamaşı ve bulaşık makineleri kurutma makinesi arızası günlük hayatımızı etkiler. Bu cihazların arızası durumunda  müdahaleyi yeterli donanıma sahip olmayan kişilerin veya bizlerin müdahalesi daha büyük sorunlara yol açmaktadır . Bu nedenle bu cihazların arızası durumun da mutlaka yeterli eğitime sahip kişiler tarafından  arıza onarımı yapılması gerkemektedir. Sincan Profilo servisi olarak teknisyenlerimizi periyodik olarak eğitime tabi tutar böylece siz değerli müşterilerimize en  kaliteli hizmeti sunarız.

Teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte, böylece arıza onaırmı esnasında parça değişimi gerektiği durumlar da tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal yedek parçaları temin ederek cihaz onarımını yerinde tamamlar. Sincan Profilo servisi  cihaz onarımı esnasın da orjinal yedek parçalar kullanmaktadır.  Sizler almış olduğunuz bu hizmetin karşılığı olan ödemeyi elden nakit ödeme, EFt veya banka kartları ile ödeme gibi seçeneklerden istediğiniz herhangi biri ile yapabilirsiniz. Sincan Profilo servisi verilen tüm hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına almaktadır.

SİNCAN PROFİLO SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4399″]

İl İlçe Semt
Ankara Sincan Fatih
Ankara Sincan Yenikent
Ankara Sincan Temelli
Ankara Sincan Organize Sanayi

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.