ClickCease

Ankara Profilo Servisi

Ankara Profilo Servisi

ankara profilo servisi

Ankara Profilo servisi 34 yıllık tecribesi ile siz değerli Ankara halkına Profilo marka garantisi dolmuş olan tüm cihazların bakım , onarım, montaj ve d montaj işlemlerinde hizmet sunmaktadır.Kurumsal firmamız Ankara ve çevresinde önde gelen servis firması olmakla beraber her daim en kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli müşterilerine sunmayı misyon edinmiştir.

0312 466 0 667'yi Arayın

Ankara Profilo servisi değişen teknoloji ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına teknisyenlerini periyodik eğitime tabi tutmaktadır.

Kurumsal firmamız randevu sistemi ile çalışmakta olup sizlerin daha iyi hizmet alma adına vermiş olduğumuz iletişim numaralarından çağrı merkezimize ulaşarak randevu alması gerekmektedir.

Ankara Profilo servisi haftanın 7 günü 34 saat kesintisiz tüm Ankara ve çevre semtlerine servis hizmeti vermektedir.

Sizler de Profilo marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makineleri, ocak, fırın, küöük ev aletleri ve ankastre ürünleriniz için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizden randevu talep etmeniz doğrultusun da en kısa süre içerisin de tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan deneyimli işinin ehli teknisyenlerimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler.

ANKARA PROFİLO SERVİSİ BÖLGELERİ

Altındağ Profilo Servisi

Mamak Profilo Servisi

Çankaya Profilo Servisi

Batıkent Profilo Servisi

Yenimahalle Profilo Servisi

Keçiören Profilo Servisi

Etlik Profilo Servisi

Etimesgut Profilo Servisi

Eryaman Profilo Servisi

Sincan Profilo Servisi

Pursaklar Profilo Servisi

Teknisyenlerimiz sorun ve çözümü hakkında sizleri bilgilendirip , sizlerin de onayı alındıktan sonra cihaz bakım ve onarımına başlar .Onarım sırasın da parça değişimi gerektiği durumlarda ise tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal yedek parçalar temin edilir ve cihaz onarımı yerinde en hızlı bir şekilde sizler mağdur edilmeden tamlanır.

Ankara Profilo servisi vermiş olduğu hizmetin her daim arkasında olup, verilen hizmeti bir yıl işçilik ve parça garantisi altına alır. Bu bir yıl içerisin de çıkabilecek herhangi bir sorunda sizlerden hiç bir şekilde ücret talep edilmez. Siz değerli müşterilerine ödeme kolaylıkları da sunmakta olan Ankara Profilo servisi kapıda nakit ödeme EFT veya banka kartları ile ödeme seçenekleri de sunmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilmek için sizlerde kurumsal firmamıza başvurabilirsiniz.

ANKARA PROFİLO SERVİS BÖLGELERİ

Ülke İl İlçe
Türkiye Ankara Çankaya
Türkiye Ankara Mamak
Türkiye Ankara Keçiören
Türkiye Ankara Altındağ
Türkiye Ankara Yenimahalle
Türkiye Ankara Batıkent
Türkiye Ankara Eryaman
Türkiye Ankara Etimesgut
Türkiye Ankara Sincan
Türkiye Ankara Çayyolu
Türkiye Ankara Ümitköy
Türkiye Ankara Pursaklar

 

Mevlana Blv. 168/A, Ehlibeyt Mahallesi, Balgat
06400 Balgat, Çankaya, Ankara

Telefon

  • 0312 466 0 667
Fax Numarası
  • 0312 466 0 667
Website

Firma Açıklaması

Ankara profilo servisi, profilo teknik servisi, batıkent, yenimahalle, keçiören, çankaya, mamak, altındağ, hasköy, dikmen, eryaman, etimesgut profilo servisleri, ankaranın tüm ilçe ve semtlerine profilo servisi.

Çalışma Saatleri
Pazartesi07:50 - 19:45
Salı07:50 - 19:45
Çarşamba07:50 - 19:45
Perşembe07:50 - 19:45
Cuma07:50 - 19:45
Cumartesi07:50 - 19:45
Pazar07:50 - 19:45
» Haritaya bakın.

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.