ClickCease

Etimesgut Profilo Servisi

etimesgut profilo servisi

Etimesgut Profilo Servisi

Etimesgut Profilo servisi olarak siz değerli müşterilerimize Profilo marka cihazların bakım , onarım, montaj ve d montaj işlerin de servis hizmeti sunmaktayız. Etimesugt Profilo servisi ve Elvankent Profilo servisi ile Tüm etimesgut ve çevresine aynı hız ile günün her saati haftnaın yedi günü kesintisiz hizmet sunmakta olan kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi ve deneyimli teknisyen ekibi ile siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

etimesgut profilo servisi

Siz değerli Profilo kullanıcıları da garanti süresi dolmuş olan Profilo marka ocak, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, ankastre ürünler,küçük ev aletleri, bulaşık makinesi gibi cihazların servis işlemleri için tereddütsüz  Etimesgut Profilo servisi çağrı merkezini arayarak randevu alabilirsiniz.

Randevu sistemi ile çalışmakta olan Etimesgut Profilo servisi sizlerin randevu talebi ile en kısa süre içerisin de adresinize tam donanımlı araçlar ile teknik ekibini yönlendirir. Uzman teknisyenlerimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler sorun çözümü hakkında sizleri bilgilendirir. Siz değerli müşterilerimizin onayı dahilin de cihaz onarımına başlanır . Cihaz onarımın da gerekebilecek  orjinal yedek parçalar teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlar da mevcut olduğundan cihaz onarımı sizleri bekletmeden yerinde en kısa süre içerisin de tamamlanır ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Etimesgut Profilo servisi vermiş olduğu hizmete+ 1 yıl işçilik ve parça garantisi verir. Böylece bir yıl içerisinde doğabilecek herhangi bir arızada sizlerden ek ücret talep edilmez.

Etimesgut Profilo beyaz eşya servisi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Siz değerli müşterilerimizin istek ve görüşleri ile bünyesinde kendini yeniler ve en iyi hizmeti sunar. Ayrıca almış olduğunuz hizmetin ücretini kapıda elden nakit ödeme, EFT veya banka kartları ile ödeme gibi seçenekler sunmaktadır. Etimesgut Profilo beyaz eşya servisi olarak misyonumuz en kaliteli hizmeti en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

ETİMESGUT PROFİLO SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_4389″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Çarşı
Ankara Etimesgut Eryaman
Ankara Etimesgut Zırhlıbirlikler
Ankara Etimesgut Şaşmaz

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.