Yenimahalle Vestel Servisi

Yenimahalle Vestel Servisi

Yenimahalle Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimize her daim Vestel marka cihazların bakım temizlik ve arıza onarımında teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübenin vermiş olduğu güven ile Yenimahalle ve tüm mahalle semtlerinde aynı hız aynı öz güven ile yıllardır teknik servis gerektiren tüm sorunlarınız da siz değerli müşterilerinin yanındadır. Yenimahalle Vestel Servisi olarak Vestel buzdolabı, klima, kombi , beyaz eşya, ankastre ürünler, Vestel televizyon gibi tüm cihazlarınızın bakım temizlik ve arıza onarımında en üst kalite ile 7/24 kesintisiz teknik servis hizmeti veriyoruz.

yenimahalle vestel servisi

Günümüzde tüm yıl çalışması nedeni ile kombi ve klimaların en az senede bir kez bakım ve temizliğe ihtiyaçları vardır. bakımı yapılmayan kombi ve klimalar hem yüksek enerji sarfiyatı ile kabarık faturalara neden olur hem az verim ile çalışır hemde ömrü azalır. Bu nedenledir ki kombi ve klimaların bakım temizliklerini her yıl mutlaka yeterli donanıma sahip teknisyenlere yaptırmanız gerekmektedir. Yeterli donanıma sahip olmayan kişilerin veya sizlerin müdahalesi istenmedik arızalara yol açabilir.

Yenimahalle Vestel servisi olarak kombi ve klimaların bakım temizliğini en üst kalitede yapıyor cihazla ilgili herhangi bir sorun yaşamanıza engel oluyoruz. Yenimahalle Vestel servisi kombi klima bakımı dışında tüm Vestel marka cihazlarınızın arıza onarımını da titizlikle yapmaktadır.Teknisyenlerimiz Vestel marka cihazların arıza onarımını yapar parça değişimi gerektiğinde gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parçaları temin eder arızanızı en üst seviyede onarır ve siz değerli müşterilerine teslim eder.

Yenimahalle Vestel servisi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş olup siz değerli müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Almış olduğunuz teknik servis hizmetinin ödemelerini kapıda elden nakit eft veya MOBİL POS ile banka kartlarınız ile yapabilirsiniz .Yenimahalle Vestel servisi mükemmel hizmet anlayışı +1 yıl işçilik ve parça garantisi ile 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

YENİMAHALLE VESTEL SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Yenimahalle Demetevler
Ankara Yenimahalle Şentepe
Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe
Ankara Yenimahalle Batıkent
Ankara Yenimahalle Ostim
Ankara Yenimahalle İvedik
Ankara Yenimahalle Organize Sanayi
Ankara Yenimahalle Çayyolu
Ankara Yenimahalle Ümitköy
Ankara Yenimahalle İstasyon

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.