Çankaya Vestel Servisi

Çankaya Vestel Servisi

Çankaya Vestel servisi yılların vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile Vestel marka televizyon ,kombi, klıma beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi cihazların bakım onarım gibi teknik servis gerektiren durumlarında siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

çankaya vestel servisi

Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübesi yedi yirmi dört hizmet veren uzman konusunda deneyimli sertifikalı teknisyenleri ile kesintisiz hızlı servis anlayışı içerisinde tüm Çankaya ve çevresine hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de Vestel marka her cihazın bakım ve onarım gerektirdiği durumlarda sizlere vermiş olduğumuz iletişim numaralarından kurumsal firmamıza ulaşarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Günümüzde olmazsa olmazlarımızdan olan kombi ,klima , ankastre ürünler ve beyaz eşyaların arızası günlük hayatımızı etkilemektedir. Cihazların arızası durumunda muhakkak konusunda uzman tam donanımlı teknik ekipler tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. gerekli donanıma sahip olmayan kişi yada sizlerin müdahalesi cihazda daha büyük sorunlara sebebiyet verecektir. Çankaya Vestel servisi olarak Vestel marka tüm beyaz eşya kombi klima ve ankastre ürünlerin bakım temizlik ve arıza onarımını en üst kalitede yapar cihazı sorunsuz bi şekilde teslim ederiz.

Çankaya Vestel teknik servisi vermiş olduğu bakım temizlik ve arıza onarımını +1 yıl parça ve işçilik garantisi altına alarak siz değerli müşterilerimizi servis esnasında olduğu gibi teknik servis sonrası da korumaktayız. Çankaya Vestel servisi yapmış olduğu hizmetin ödemesinde siz değerli müşterilerimize kapıda elden nakit ödeme eft veya kredı kartları ile ödeme seçenekleride sunmaktadır. Her daim kaliteli hizmet uygun fiyat hizmeti sunan kurumsal firmamıza siz değerli müşteirlerimiz de vermiş olduğumuz iletişim numaralardan ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

ÇANKAYA VESTEL SERVİSİ BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_5047″]

İl İlçe Semt
Ankara Çankaya Sıhhiye
Ankara Çankaya Kızılay
Ankara Çankaya Dİkmen
Ankara Çankaya Oran
Ankara Çankaya Öveçler
Ankara Çankaya Bahçelievler
Ankara Çankaya Beşevler
Ankara Çankaya Söğütözü
Ankara Çankaya Balgat
Ankara Çankaya Çayyolu
Ankara Çankaya Ayrancı
Ankara Çankaya Yıldız
Ankara Çankaya Maltepe
Ankara Çankaya Anıttepe
Ankara Çankaya Cebeci
Ankara Çankaya Kurtuluş
Ankara Çankaya Kırkkonaklar
Ankara Çankaya Küçükesat
Ankara Çankaya Kavaklıdere
Ankara Çankaya G.O.P
Ankara Çankaya Bilkent

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.