ClickCease

Batıkent Vestel Servisi

Batıkent Vestel Servisi

Batıkent Vestel servisi olarak tüm Batıkent ve çevresine bir dünya markası olan Vestel marka beyaz eşya kombi ve klimarın bakım temizlik ve arıza onarımını sorunsuz hızlı bir şekilde yapıyoruz. Kurumsal firmamız 7/24 kesintisiz servis hizmeti vermekte olup günün hangi saati ararsanız arayın anında hızlı servis anlayışı ile siz değerli müşterilerinin sorunlarına çözüm aramaktadır.

batıkent vestel servisi

Batıkent Vestel servisi 34 yıllık tecrübesi konusunda uzman deneyimli sertifikalı teknisyenleri her daim çözüm odaklı hizmet veren müşteri temsilcileri ile Vestel marka beyaz eşya kombi klimaların teknik servis gerektiren her işleminde siz Batıkent tüketicilerinin yanındadır.

Günümüzde hayatımızın vazgeçilmezleri olan Vestel kombi ,Vestel klima,Vestel buzdolabı, Vestel televizyon, Vestel çamaşır makinesi, Vestel bulaşık makinesi, Vestel ankastre ürünler günlük hayatımızı kolaylaştırmakta olup cihazların arızası siz değerli müşterilerimizin hayatını olumsuz yönde etkileyecektir. Batıkent Vestel servisi olarak siz değerli müşterilerimizin mağdur durumda kalmaması için 7/24 uzman kadromuz ile hizmet vermekte olup Vestel marka kombi klima ve beyaz eşyalarınızın bakım temizlik ve arıza onarımını titizlikle yapmaktayız.

7/24 kesintisiz hizmet veren kurumsal firmamıza vermiş olduğumuz iletişim numaralarından ulaşıp servis talebinizi ilettiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde tam donanımlı araçlarımız ile hizmet veren nitelikli güvenilir sertifikalı teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilecektir adresinize gelen sertifikalı teknisyenlerimiz cihazın sorununu inceler sizlere sorunun çözümü hakkında bilgi verir. Siz değerli müşterilerimizin onayı ile arıza onarımına başlanır. Arıza onarımı esnasında parça değişimi gerektiği durumda teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parçalar temin edilerek arıza gün içerisinde çözüme kavuşturulur.

Batıkent Vestel servisi yapmış olduğu Vestel marka kombi klima ve beyaz eşyaların bakım temizlik ve arıza onarım işlerine + 1 yıl işçilik ve orjinal parça garantisi ile desteklemektedir. Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutuan Batıkent Vestel servisi sizlere en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarını da sunmaktadır.

Batıkent Vestel Servisi Bölgeleri

[address_schema address=”wp_as_5043″]

İl İlçe Semt
Ankara Batıkent İlk Yerleşim Mh.
Ankara Batıkent Kardelen Mh.

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.