İncirli Arçelik Servisi

İncirli Arçelik Servisi

İncirli Arçelik servisi için Arçelik servisi olarak keçiören incirli semtinde müşterilerimize arçelik beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. İncirli Arçelik Servisi ekibimiz, konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşur. Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişime açık ekiplerimiz sizlere en pratik ve güvenilir çözümler sunar.

incirli arçelik servisi

Arçelik Servis ekiplerimiz konusunda uzman ve sertifikalı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. İncirli Arçelik ekiplerimiz tecrübelerini hizmet içi eğitim’le pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadır.

çamaşır makinesi tamiriİncirli Arçelik servisimiz, onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır. Cihazların teslim alınıp atölye de arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu durumlarda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaz.Karşıyaka Arçelik Servisi ariza durumunda yapılan işe, değişen yedek parçalara ve işçiliğe +1 yıl garanti vermektedir.

İncirli Arçelik Servisi

İncirli Arçelik Servisi‘ne iletilen servis talepleriniz, aynı gün servis hizmeti sağlayacak. Öğleden sonraki talepleriniz için çağrı merkezimize gelen istekler doğrultusunda sizlere bilgi vermektedir.Çağrı merkezimize ileteceğiniz istekleriniz anında değerlendirilir ve sizlere en kısa sürede hizmet vermek amacı ile iş planına dahil edilmektedir.

Arçelik Servis hizmetlerinden yararlanmak için cihazınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesini beklemeyin.

Keçiören ilçesinin diğer semt ve mahallelerinde oturuyorsanız Keçiören Arçelik Servisi sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik servis hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları, onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır. Dilediğiniz de firmamıza ulaşıp periyodik bakım için de servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arızalanmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı ve uzun sürede onarılabilecek durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?buzdolabı teknik servis tamiri

İncirli arçelik servisi semtinde tüketicilerine profesyonel arçelik servis hizmeti sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük onur duyuyor. Arçelik cihazlarınızın daha yüksek verimde çalışması, daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömür sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için, cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

İncirli Arçelik servis ekibimiz firmamızın müşteri güveni ilkesi ile hareket eder.

İncirli Arçelik Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven, tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

İNCİRLİ ARÇELİK SERVİSİ

incirli arçelik servisi,
incirli arçelik servisi telefon numarası,
arçelik incirli servisi ankara,
arçelik incirli servisi ankara,
ankara incirli arçelik yetkili servisi,
keçiören incirli arçelik yetkili servisi,
incirli arçelik servisi telefon numarası,
incirli arçelik servisi telefon numarası,
incirli arçelik yetkili servisi,

İl İlçe Semt
Ankara Keçiören Merkez
Ankara Keçiören İncirli
Ankara Keçiören Etlik

Refik Saydam Cd. No:37, İncirli Mahallesi
06010 Keçiören Ankara

Telefon

  • 0312 358 49 49
Fax Numarası
  • 0312 358 49 49
Website

Firma Açıklaması

İncirli arçelik servisi, keçiören incirli arçelik teknik servisi, arçelik marka beyaz eşya, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kombi arçelik teknik servisi.

Çalışma Saatleri
Pazartesi08:15 - 20:15
Salı08:15 - 20:15
Çarşamba08:15 - 20:15
Perşembe08:15 - 20:15
Cuma08:15 - 20:15
Cumartesi08:15 - 20:15
Pazar08:15 - 20:15
» Haritaya bakın.

Yanıt Yok

  1. Anonim
  2. Anonim

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.