Eryaman Frigidaire Servisi

eryaman frigidaire servisi

Eryaman Frigidaire Servisi

Eryaman Frigidaire servisi olarak siz değerli müşterilerimize garanti süresi dolmuş olan Frigidaire marka beyaz eşyaların bakım ve onarımını yapmaktayız. Kurumsal firmamız 34 yıllık tecrübe ve siz değerli müşterilerimizden almış olduğu güven ile sektörün önde gelen teknik servisi olma özelliğini korumaktadır. Eryaman ve çevresinde aranılan tercih edilen bir teknik servis olmanın onur ve gururu ile her geçen gün  değişen teknolojiye uyum sağlama adına bünyemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan teknik ekibimizi düzenli olarak eğitime tabi tutarak yenilenen teknoloji ile sizlere hizmet sunmaktayız. Eryaman Frigidaire teknik servisi garanti süresi dolmuş olan Frigidaire  marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünler gibi beyaz eşyaların her türlü bakım ve arıza onarımını titizlik ile yapar siz değerli müşterilerine teslim eder.

eryaman frigidaire servisi

Eryaman Frigidaire servisi randevu sistemi ile hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimiz de sizlere vermiş olduğumuz iletişim numaralarından firmamıza ulaşarak sizleri her daim güler yüz  ile karşılayan müşteri temsilcilerimize sornunuzu ileterek arıza kaydı oluşturup teknik servis için randevu talep edebilirsiniz. Eryaman Frigidaire servisi siz değerli müşterilerine haftanın 7  günü 24 saat kesintisiz teknik servis himzeti vermektedir . Konusunda uzman eğitimli sertifikalı teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlar ile servis hizmeti vermekte olup , arıza onarımı esnasında gerelebilecek herhangi bir parça değişimi durumunda ise gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan orjinal yedek parça temin ederek sizleri bekletmeden arıza onarımını tamamlar  cihazı sorunsuz bir şekilde sizlere teslim eder.

Eryaman Frigidaire servisi vermiş olduğu titiz servis hizmetini + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alarak 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun da sizlereden  herhangi bir ücret talep etmez. Her daim en  kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmakta olan kurumsal firmamız siz değerli müşterilerine almış olduğu hizmetin ödemesini kapıda elden nakit eft veya banka kartları ile ödeme gibi seçeneklerden isteidğiniz herhangi biri ile yapma olanağıda sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de bu üstün nitelikli hizmetlerden faydalanmak için vermiş olduğumuz iletişim numaralarından firmamıza ulaşabilirsiniz.

ERYAMAN FRİGİDAİRE SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3960″]

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Eryaman

Etiketler:

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.