Ankara Frigidaire Servisi

ankara frigidaire servisi

Ankara Frigidaire Servisi

Ankara Frigidaire servisi 34 yıllık tecrübe ile  tüm garanti süresi dolmuş olan Frigidaire marka  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünler gibi  beyaz eşyaların  arıza onarımı montaj ve d montaj gibi teknik servis gerektiren durumlarında siz Ankara`lıların hizmetindedir.

ankara frigidaire servisi

Kurumsal firmamız bünyesinde bulunan işinde uzman tecrübeli sertifikalı teknisyenleri ile  Sincan Frigidaire, Çankaya Frigidaire, Batıkent Frigidaire,  Etimesgut Frigidaire,  Mamak Frigidaire, Gölbaşı Frigidaire,  Altındağ Frigidaire,  Eryaman Frigidaire,  Keçiören Frigidaire   olarak tüm  Ankara`nın ilçelerinde sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır . Ankara Frigidaire teknik servisi değişen teknolojiye uyum sağlama çabası içerisinde olup buna istinaden    bünyesinde bulunan  teknisyenlerini düzenli olarak eğitime tabi tutar  her daim siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunar.  Ankara  Frigidaire servisi  konusunda uzman çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile sizlere vermiş olduğumuz telefon numaralarından haftanın 7 günü 24 saat  kesintisiz sizlere çözüm sunmaktadır.

Ankara Frigidaire Servisi

Eryaman Frigidaire Servisi

Batıkent Frigidaire Servisi

Çankaya Frigidaire Servisi

Ankara Frigidaire teknik servisi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz  sizlere   vermiş olduğumuz iletişim numaralarından  günün her saati sizlere hizmet vermekte olan  teknik servisimizi arayarak müşteri temsilcilerimize  servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.  Servis kaydınız müşteri temsilcilerimiz tarafındna oluşturulduktan sonra Ankara`nın neresinde olursanız olun gün içerisinde konusunda uzman sertifikalı teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilecektir.   Tam dodanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan teknisyenlerimiz adresinize gelerek sorunu yerinde inceler çözüm yolları hakkında sizleri bilgilendirir. Arıza  onarımı esnasında parça değişimi gerektiği durumlarda ise  teknisyenlerimizin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan gerekli olan orjinal yedek parçalar temin edilerek cihaz sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir.

Ankara Frigidaire teknik servisi  vermiş olduğu bu  teknik servis hizmetini + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına almaktadır. Bu bir yıl içerisinde doğabilecek herhangi bir sorunda siz değerli müşterilerinden ek ücret talep etmez. Teknik servisimiz sizlere ayrıca kapıda nakit ödeme eft ve banka kartları ile ödeme gibi seçenekler ile ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de Frigidaire beyaz eşyaların teknik servis gerektiren durumlarında kurumsal şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

ANKARA FRİGİDAİRE SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3964″]

Ülke İl İlçe
Türkiye Ankara Çankaya
Türkiye Ankara Mamak
Türkiye Ankara Keçiören
Türkiye Ankara Altındağ
Türkiye Ankara Yenimahalle
Türkiye Ankara Batıkent
Türkiye Ankara Eryaman
Türkiye Ankara Etimesgut
Türkiye Ankara Sincan
Türkiye Ankara Çayyolu
Türkiye Ankara Ümitköy
Türkiye Ankara Pursaklar

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.