ClickCease

Çankaya Frigidaire Servisi

Çankaya Frigidaire Servisi

Çankaya Frigidaire Servisi

Çankaya Frigidaire teknik  servisi  34 yıllık tecrübe  ve siz değerli müşterilerinden almış olduğu güven  ve destek  ile Çankaya ve çevresinde 7/24 siz değerli müşterilerine Firigidaire marka beyaz eşyaların teknik servis hizmetini  vermektedir.

çankaya frigidaire servisi

Kurumsal firmamız konusunda uzman tecrübeli sertifikalı teknisyenleri ve sizlerin 7/24 ulaşarak servis kaydı verebileceğiniz konusunda uzman müşteri temsilcileri ile  Frigidaire marka her türlü buzdolabı,  çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünler gibi beyaz eşyaların arıza  onarımı ile siz değerli müşterilerimizin  kesintisiz hizmetindedir. Teknik servisimiz Sıhıye  Frigidaire servisi, Maltepe frigidaire servisi, Kızılay Frigidaire servisi, Kavaklıdere Frigidaire servisi, Esat Frigidaire servisi, Dikmen Frigidaire servisi, Cebeci Frigidaire servisi, Bilkent Frigidaire servisi, Bahçelievler Frigidaire servisi, Ayrancı Frigidaire servisi, Gaziosmanpaşa Frigidaire servisi ile haftanın her günü her saati  kesintisiz sizlere teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz de Frigidaire marka her türlü  beyaz eşya bakım ve onarımı  için sizlere vermiş olduğumuz iletişim numaralarından teknik servisimize ulaşabilir servis talebinizi bildirerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tarafından servis talebiniz oluşturulup en kısa süre içerisinde konusunda uzman tecrübeli sertifikalı uzman teknisyenlerimiz  tam donanımlı araçlar ile vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazın  arızasını yerinde inceler çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verir. Siz değerli müşterilerimizin onayı ile arıza onarımı  yapılır.  Arıza onarımı esnasında parça değişimi gerektiği durumda ise  teknisyenlerin gelmiş olduğu tam donanımlı araçlardan gerekli olan orjinal yedek parça temin edilir. Arıza en kısa süre içerisinde onarılarak cihaz sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir.

Çankaya Frigidaire servisi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup  her daim en uygun servis hizmetini vermektedir. Sizler almış olduğunuz hizmetin ödemesini kapıda nakit, eft veya banka kartları ile ödeme seçeneklerinden istediğiniz herhangi biri ile yapabilirsiniz. Çankaya Frigidaire teknik servisi vermiş olduğu hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına almaktadır. Sizlerde Frigidaire marka beyaz eşyaların arızası durumunda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

ÇANKAYA FRİGİDAİRE SERVİS BÖLGELERİ

[address_schema address=”wp_as_3966″]

İl İlçe Semt
Ankara Çankaya Sıhhiye
Ankara Çankaya Kızılay
Ankara Çankaya Dİkmen
Ankara Çankaya Oran
Ankara Çankaya Öveçler
Ankara Çankaya Bahçelievler
Ankara Çankaya Beşevler
Ankara Çankaya Söğütözü
Ankara Çankaya Balgat
Ankara Çankaya Çayyolu
Ankara Çankaya Ayrancı
Ankara Çankaya Yıldız
Ankara Çankaya Maltepe
Ankara Çankaya Anıttepe
Ankara Çankaya Cebeci
Ankara Çankaya Kurtuluş
Ankara Çankaya Kırkkonaklar
Ankara Çankaya Küçükesat
Ankara Çankaya Kavaklıdere
Ankara Çankaya G.O.P
Ankara Çankaya Bilkent

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.