Ümitköy Miele Servisi

ümitköy miele servisi

Ümitköy Miele Servisi

Ümitköy Miele servisi  yıllara dayanan tecrübesi ile  siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermektedir.  Sizlerden almış olduğumuz güven ve destek ile sektörün önde gelen aranan kuruluşu  durumunda olan Ümitköy Miele servisi kalite ve çizgisinden ödün vermeden  çalışmaktadır. Kurumsal firmamız TSE belgesine sahip özel bir kuruluş olup siz değerli müşterilerimize garanti süresi dolmuş olan Miele marka ankastre ürünler, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, elektirikli süpürge,  küçük ev aletleri gibi  cihazların bakım onarım montaj ve d montaj gerektiren durumlarında hizmet vermektedir.

ümitköy miele servisi

Ümitköy Miele servisi olarak bünyemizde bulunan konusunda uzman tecrübeli sertifikalı teknisyenler ve sizlere vermiş olduğumuz iletişim numaralarından ulaşabileceğiniz güler yüzlü çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile  her daim en kaliteli titiz hızlı servis olma özelliğini korumaktayız. Randevu sistemi ile çalışmakta olan Kurumsal firmamız sizlerin  servis kaydı oluşturmanız halinde günm içerisinde vermiş olduğunuz adrese ekibini yönlendirir. Teknisyenlerimiz her zaman tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olup arıza onarımı esnasında parça değişimi gerektiğinde tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal yedek parçaları temin ederek sizleri mağdur etmeden arıza onarımını tamamlar ve cihazı sorunsuz bir şekilde teslim eder.

En kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajları ile siz değerli müşterilerine sunmakta olan Ümitköy Miele servisi vermiş olduğu hizmeti + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alır. Ayrıca sizlere  kapıda elden nakit ,eft veya banka kartları ile ödeme gibi seçenekleride sunmaktayız. Ümitköy Miele servisi Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olup Siz değerli müşterilerinin  öneri ve görüşlerine de açıktır. Vermiş olduğumuz iletişim numaralarını arayarak  kurumsal şirketimiz hakkında  görüş önerilerinizide   bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ümitköy Miele Servis Bölgeleri

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Ümitköy

Bir Yanıt

  1. Pınar elkatmış

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.