Eryaman Miele Servisi

Eryaman Miele Servisi

Eryaman Miele servisi  34 yıllık tecrübe ile Eryaman ve çevresine  teknik servis hizmeti vermektedir. Kurumsal firmamız TSE belgesine sahip özel bir kuruluş olup , siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyeti ile sektörün önde gelen aranılan kuruluşu konumundadır.  Eryaman Miele servisi garanti süresi dolmuş  olan tüm  Miele marka buzdolabı , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge , ankastre ürünler ve küçük ev aletleri gibi cihazların bakım onarım montaj d montaj hizmetlerini vermektedir.

eryaman miele servisi

Kurumsal firmamız değişen teknolojiye uyumsağlam adına bünyesinde bulunan teknik ekibi düzenli olarak eğitime tabi tutarak  siz değerli müşteirlerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Eryaman  Miele servisi konusunda uzman sertifikalı teknisyenleri sizlere her daim güler yüzlü hizmet veren müşteri temsilcileri ile günün her saati 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kurumsal firmamız randevu sistemi ile çalışmakta olup sizlerin servisimizi arayıp servis kaydı oluşturmanız durumunda gün içerisinde adresinize tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan teknisyenlerimiz yönlendirilecektir.  Teknisyenlerimiz  itina ile cihazdaki sorunu çözer arıza önarımı gerektiren durumlarda ise çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verir , sizlerin onayı alındıktan sonra arıza onarımına başlanır. Onarım esnasında  herhangi bir parça değişimi gerektiğinde ise gelmiş oldukları tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal yedek parçalar temin edilerek onarım tamamlanır ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Kurumsal firmamız vermiş olduğu servis hizmetlerini + 1 yıl  işçilik ve parça garantisi kapsamına alarak bu bir yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir arıza durumunda sizlerden ek ücret talep etmez.   Her zaman en kaliteli hızlı servis hizmetini en uygun fiyat avantajları ile sunmakta olan Eryaman Miele servisi siz değerli müşterilerine eft, kapıda elden nakit ödeme veya banka kartları ile ödeme  gibi seçeneklerden isteidği herhangi biri ile rahat ça ödeme yapma imkanı da sunmaktadır. Sizlerde vermiş olduğumuz iletişim numaralarını arayarak bu üstün nitelikli servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ERYAMAN MİELE SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Etimesgut Eryaman

Etiketler:

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.