Keçiören Bosch Servisi

kecioren bosch servisi

Keçiören Bosch Servisi

Keçiören Bosch servisi müşteri memnuniyeti temel ilkesi olan ilke anlayışlarına bağlı olarak sorumluluklarını yerine getiren ve hiçbir zaman Keçiören müşterilerini sebepsiz yere mağdur bırakmayarak gerekli tüm desteği yılın 365 günü boyunca tüm bölge genelindeki müşterilerine ulaştıran teknik servisimiz özel hizmetleri ile birlikte
huzurlarınızda yer almaktadır.

0312 358 49 49'u Arayın

Kapalı mekanların hemen hemen tümünde kullanılmakta olunan ve asla olmazsa olmazlardan olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, klima ve kombilerin tüm teknik aksaklıklarını tamir bakım onarım montaj ve d montaj işlemlerini gerektiğince sorunsuz bir şekilde yapan her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları ile müşterilerine ulaştırmakta her bir işlemi için ise bir yıl boyunca servis güvencesi sağlayarak müşterilerine güven sağlamaktadır.Aradığınız tüm hizmetleri farklı projeler dahilinde sadece firmamızda bulabilir ayrıcalıklı olanaklarımız sayesinde kendinizi özel hissedebilirsiniz.Siz değerli müşterilerimiz sizlerde her zaman için istek ve taleplerinizin yanıt bulabileceği faaliyetlerden yararlanmak isterseniz teknik servisimizin en yakınınızda olduğunu asla unutmayın.

Keçiören Bosch servisi Her geçen gün hem teknik açıdan hemde teknolojik açısından kendisini sürekli olarak geliştiren servisimiz her zaman umduğunuz derecede huzurlarınıza çıkmakta dilediğiniz vakitlerde adreslerinizde yerini almaktadır. Her konuda teknik açıdan oldukça modern olmasıyla bilinen servisimiz müşterileri ile yakından ilgilenmesi ile bilinmekte müşterilerine vermiş olduğu güven ile sektöründe anılmaktadır.
Firmamız kurulduğu ilk günden buyana gerek hizmetlerinde olsun gerek ise tüketicilerinin memnuniyeti konusunda olsun üzerine düşen tüm görevleri harfiyen eksiksiz uygulamış Bosch Servisi Keçiören müşterilerine bekledikleri ve umdukları hizmet farkı ile karşılamıştır.Her bir hizmetinde müşterilerinin mağduriyetliklerine son vermiş müşterilerinin ihtiyaçlarınıda karşılamayı ihmal etmemiştir.

Keçiören Bosch Servis Bölgelerimiz

 • Aktepe Bosch Servisi
 • Bağlum Bosch Servisi
 • Esertepe(Yayla) Bosch Servisi
 • Etlik(İncirli) Bosch Servisi
 • Kalaba Bosch Servisi
 • Sanatoryum Bosch Servisi
 • Şehitkubilay Bosch Servisi
 • Şenlik(Güçlükaya) Bosch Servisi
 • Ufuktepe Bosch Servisi
 • Keçiören Bosch Servisi

Bosch teknik servisimizin tek amacı gerek başarılı sonuçları olsun gerek ise uzman teknisyenlerinin kaliteli ve güvenilir çalışmaları ile uzun yıllar daha sektöründe yer almaktır.Beyaz eşya klima veya kombilerinizde meydana gelen tüm teknik arızalarda,tamir bakım onarım yada montaj d montaj işlemlerinde hiç tereddüt etmeden gözünüz kapalı olarak servisimize güvenebilir çekinmeden çağrı merkez irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz.Kaliteli, güvenilir, sorunsuz, kalıcı çözümler, ekonomik fiyatlar ve en önemlisi de bir yıl boyunca hizmet parça garantisinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimiz için yedi gün 24 saat boyunca hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.

İl İlçe Semt
Ankara Keçiören Etlik
Ankara Keçiören İncirli
Ankara Keçiören Şehitkubilay
Ankara Keçiören Ufuktepe
Ankara Keçiören Sanatoryum
Ankara Keçiören Aktepe
Ankara Keçiören Şenlik
Ankara Keçiören Güçlükaya
Ankara Keçiören Bağlum

19 Mayıs Mh. Alacalı Cd. No:27/A
06290 Keçiören Ankara

Telefon

 • 0312 358 49 49
Fax Numarası
 • 0312 358 49 49
Website

Firma Açıklaması

Keçiören bosch servisi, bakım, onarım, teknik servisi. etlik, incirli, ve tüm semtlerine bosch servisi keçiören.Beyaz eşya, klima, kombi teknik servisi.

Çalışma Saatleri
Pazartesi08:00 - 20:30
Salı08:00 - 20:30
Çarşamba08:00 - 20:30
Perşembe08:00 - 20:30
Cuma08:00 - 20:30
Cumartesi08:00 - 20:30
Pazar08:00 - 19:30
» Haritaya bakın.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.