Çankaya Bosch Servisi

bosch cankaya iletişim bilgileri

Çankaya Bosch Servisi

Çankaya Bosch Servisi beyaz eşya klima ve kombi kullanıcılarının her türlü görüşüne açık olan,sorun ve problemlerini göz ardı etmeden şikayetlerini eksiksiz dinleyen her bir problemlerine çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunan teknik servisimiz sektöründe lider konumunda bulunarak bulunduğu konumu asla düşürmemiş kaliteli hizmetlerini sektesiz devam ettirmiştir.

cankaya bosch servis telefonu

Hizmete başladığımız ilk günden buyana müşterilerimizin bizlere olan güvenini koruyor kalıcı ve sonsuz olabilmesi için hizmetlerimizi asla kesintiye uğratmıyoruz. Biliyoruz ki hizmette verilen küçük bir aksama müşterinin güven politikamızı zedeliyor.

Görüldüğü üzere teknik servis olarak hizmetlerimizin tümünü müşterilerimizin memnuniyetleriyle buluşturabilmek için sürdürüyor müşterilerimize daha çok yararlı olabilmek adına uğraş veriyor gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurumsal servisimiz faaliyetlerimizin tümünü ticari amaç dan uzak müşteri memnuniyeti adı altında gerçekleştiriyor müşterilerimizin memnuniyetiniz düşünerek gerçekleştiriyoruz.Sizlere zor anlar yaşattıran çaresiz kalmanıza sebep olan tüm cihaz problemlerinizde teknik servisimizi tercih edebilir hem hizmet öncesinde hemde hizmet sonrasında bir yıl garantimiz sayesinde güvende hissedin.

Hizmette ayrıcalıklı olanakları ile tüm müşterilerine sunan her müşterisine aynı kalite standartlarında hizmet veren asla ayırım yapmadan kalitesini müşterilerine sunan arıza bakım, onarım servisimiz beyaz eşya klima ve kombi cihazlarınızın tamir ve onarım konularında siz değerli müşterilerimize çankaya bosch acil servi olarak en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Bozulan, çalışmayan, sesli çalışan, sürekli arızaya düşerek sizleri yarı yolda bırakan Bosch Marka Beyaz Eşya Klima Kombi cihazlarınızın tamiri için bizleri arayın.Siz değerli müşterilerimize en kısa sürede en mükemmel hizmetleri sunabilmek bizlerin tek işidir.Çünkü biz bu işimizi çok severek yapıyor canla başla aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruzdur.

Kısaca Hakkımızda

Değerleriniz değerlerimizdir. 1993 yılından buyana sektöründe sistemli çalışmalar sergileyen ve çalışmalarının sonucunda da kısa sürede kurum kimliğine sahip olmuş olan alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile bir telefonunuzda hemen Garantili Servis hizmetinizde olmaktadır.

En iyi hizmetlerimizi tüm cihazlarınız üzerinde uyguluyor teknolojinin en yeni teknikleri ile hizmette farkı müşterilerimize yaşatıyoruz.İlkelerimiz gereğince saygıda kusur etmiyor müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

Çankaya Bosch 

cankaya bosch servisi,
çankaya yıldız bosch servisi,
bosch servisi ankara çankaya,
bosch kombi servisi ankara çankaya,

ÇANKAYA ARÇELİK SERVİS BÖLGELERİ

İl İlçe Semt
Ankara Çankaya Sıhhiye
Ankara Çankaya Kızılay
Ankara Çankaya Dİkmen
Ankara Çankaya Oran
Ankara Çankaya Öveçler
Ankara Çankaya Bahçelievler
Ankara Çankaya Beşevler
Ankara Çankaya Söğütözü
Ankara Çankaya Balgat
Ankara Çankaya Çayyolu
Ankara Çankaya Ayrancı
Ankara Çankaya Yıldız
Ankara Çankaya Maltepe
Ankara Çankaya Anıttepe
Ankara Çankaya Cebeci
Ankara Çankaya Kurtuluş
Ankara Çankaya Kırkkonaklar
Ankara Çankaya Küçükesat
Ankara Çankaya Kavaklıdere
Ankara Çankaya G.O.P
Ankara Çankaya Bilkent

Sancak Mahallesi, Tiflis Cd. No:17
06550 Çankaya, Ankara

Telefon

  • 0312 466 06 67
Fax Numarası
  • 0312 466 06 67
Website

Firma Açıklaması

Çankaya bosch servisi, bosch servisi çankaya, bosch beyaz eşya, klima, kombi teknik servis hizmetleri, çamaşır makinesi, bulaşık, kurutma makinesi, buzdolabı bosch servisi.

Çalışma Saatleri
Pazartesi08:00 - 20:30
Salı08:00 - 20:30
Çarşamba08:00 - 20:30
Perşembe08:00 - 20:30
Cuma08:00 - 20:30
Cumartesi08:00 - 20:30
Pazar08:00 - 20:30
» Haritaya bakın.

Cevap Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.