ClickCease

İstanbul Klima Servisi Bölgeleri

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

klima servisi istanbulKlima ve kombi sektöründe uzun yıllardan bu yana çalışmalarını sürdüren alanında uzman bir grubun bir araya gelmesi ile çalışmalarına devam eden Kombi servisimiz, klima kombi sektöründe öncü servis firması olma hedefi ile markasını şekillendiriyor.

Garanti ve Müşteri Memnuniyeti :Orijinal yedek parça kullanan tecrübeli çalışanlarımızla bakım, tamir ve montaj hizmetleri ile garanti kapsamında yapılmaktadır.

-SERVİS

10 yıllık sektördeki deneyim, geniş araç ekibi, deneyimli teknik elemanlar ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayan servis hizmetleri sizlerle.

-MONTAJ

Bölgesel alan keşfi, güvenilir montaj, çevre dostu söküm veya montaj uygulamalarında mekana özel projelendirme ve çalışmalar.

Klima Montajı

-BAKIM

Klima Servis olarak klimalar için uzman teknisyenlerden yıllık periyodik olarak bakım uygulamaları ile performans kontrolleri.

İstanbul Klima Servis Merkezi olarak duvar, kaset, kanallı, inverter, vrf, salon tipi, yer ve tavan tipi klimalar için bakım, onarım servis hizmetleri vermekteyiz.

Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli, Beykoz, Sancatepe başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine servis hizmeti vermekteyiz.

 

Cevap Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.